Najpresnejšie vyšetrenie znamienok – FotoFinder™

Nepodceňujte prevenciu rakoviny kože.

Príďte včas na najpresnejšie vyšetrenie znamienok.

Melanóm patrí k najzhubnejším a najagresívnejším druhom rakoviny.

Bežný človek - laik nie je schopný rozlíšiť obyčajné materské znamienko od melanómu, preto je dôležité aby znamienka na koži vyšetril odborník - dermatológ

Naše pracovisko vykonáva odborné vyšetrenie znamienok metódou robotického celotelového skenovania kože najmodernejším prístrojom s použitím umelej inteligencie FotoFinder ATBM master

Počas vyšetrenia kamera prístroja zaznamená všetky znamienka na koži, uloží ich do pamäte a pri opakovanom vyšetrení vyhodnotí ich zmeny a upozorní na novovzniknuté znamienka.

Toto zabezpečí včasné odhalenie rizika vzniku rakoviny kože.

 

 

 

 

 

Odstránenie znamienok Laserom

Odstraňovanie znamienok a kožných výrastkov je častokrát je spájané s vyrezaním nežiaduceho útvaru skalpelom a následným zošitím a ako pamiatkou na zákrok nevzhľadnou jazvou charakteru rebríka.

Naším cieľom je nielen bezpečné odstránenie podozrivého útvaru, ale zároveň snaha o čo najlepší estetický dojem po zákroku.

K tomu nám napomáha najskôr dôkladné posúdenie rizika rakovinového zvrhnutia odstraňovaného útvaru pomocou FotoFinder ATBM master a potom zvolenie najvhodnejšej metódy odstránenia.

Na našom pracovisku je najčastejšie používanou metódou LASEROVÉ odstránenie pomocou výkonného CO2 lasera od špičkového talianskeho výrobcu firmy DEKA.