O nás

Sme zdravotnícke zariadenie poskytujúce starostlivosť v odbore Dermatovenerológia, čo v „bežnej rečí“ znamená ambulancia pre kožné a pohlavné ochorenia. Zároveň sa venujeme korektívnej dermatologii, ktorej cieľom je vylepšiť na nás to čo sa matke prírode úplne nepodarilo alebo poznačil zub času.

MUDr. Lucia Hlavačková ukončila štúdium na lekárskej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave s vyznamenaním. Po ukončení štúdia pracovala na kožnom oddelení Fakultnej nemocnice v Ostrave a v pobočke Laserového centra Asklepion v Ostrave. Po návrate na Slovensko ukončila špecializáciu v odbore dermatovenerológia a pracovala v laserovom centre Medical MKP Nitra ako dermatolog a dermatochirurg.

Od r. 2008 si otvorila súkromnú dermatologickú ambulanciu AKTISDERM s.r.o. v Nitre, kde sa venuje klasickej dermatológii ako aj estickej dermatologii a dermatochirurgii.

Je členkou Slovenskej lekárskej spoločnosti a jej sekcií- dermatovenerologickej, laseroterapeutickej a spoločnosti estetickej dermatológie a kozmetiky, je členkou Európskej akadémie dermatovenerológie. Pravidelne sa zúčastňuje domácich aj medzinárodných vzdelávacích akcií a je držiteľkou viacerých certifikátov z aplikácie výplňových materiálov, botulotoxínu, chemického pílingu a mezoterapie a mezonití.